hero_inner_logo

Kaip pateikti užsakymą domeno įkūrimui naudojantis domains.lt?

1. Sukurkite paskyrą prisijungimui prie domains.lt
Norėdami įkurti domeno vardą turite būti registruotas vartotojas (domeno užsakovas). Paskyra sukuriama KTU IPC informacinėje sistemoje suvedus prašomus duomenis ir paspaudus mygtuką „Sukurti paskyrą“.

Jungimosi prie savo paskyros KTU IPC informacinėje sistemoje identifikatorius turite saugoti paslaptyje, neperduoti ir kitaip neatskleisti jų kitiems asmenims. Asmuo, turintis prisijungimo duomenis prie paskyros, yra atsakingas už teisėtai ir neteisėtai atliekamus veiksmus administruojant domenus. KTU IPC neatsako už pasekmes, atsiradusias dėl to, kad pasinaudojęs užsakovo jungimosi identifikatoriais, kitas asmuo teikia užsakymus, perleidžia domenus ar atlieka kitus veiksmus.

2. Pasirinkite domeno vardą ir pateikite užsakymą
Prisijungę prie paskyros, paspauskite meniu punktą „Įkurti domeną“, nurodykite domeno vardą ir patvirtinkite užsakymą paspausdami užsakymo teikimo komandos mygtuką.

Pateikus užsakymą domeno įkūrimui, KTU IPC nepriims kitų asmenų užsakymų dėl to paties domeno vardo, kol užsakymas nebus atšauktas arba anuliuotas. Tačiau toks pat domeno vardas gali būti įkurtas kito paslaugų teikėjo, todėl greitas apmokėjimas už užsakymą leis KTU IPC greičiau jį įvykdyti – t. y. įkurti domeną savo užsakovui. Užsakovas gali atšaukti užsakymą KTU IPC informacinėje sistemoje arba laiku neapmokėti užsakymo.

3. Apmokėkite užsakymą
Gavę mokėjimui atlikti būtinus duomenis, apmokėkite užsakymą asmeniškai. Tai galite padaryti banko pavedimu arba paspaudę mygtuką „Apmokėti“. Plačiau apie tai, kokiais būdais galima atsiskaityti už paslaugas, skaitykite čia: https://domains.lt/duk/pageidaujantiems-domeno/kokiais-budais-galima-atsiskaityti-uz-paslaugas/

Domains.lt yra akredituotas registratorius, veikiantis .lt, .eu, .info, .com, .org, .net aukščiausio lygio domenuose
Akredituotas paslaugų teikėjas .lt
Akredituotas paslaugų teikėjas .eu
Akredituotas paslaugų teikėjas ICANN