hero_inner_logo

Kokiais būdais galima atsiskaityti už paslaugas?

Atsiskaityti už paslaugas galima įprastu banko pavedimu arba paspaudus mygtuką „Apmokėti“ ir pasinaudojus Lietuvos bankų „SEB“, „Swedbank“, „Luminor“, „Šiaulių bankas“, „Citadele“ elektroninės bankininkystės sistemomis. Apmokėti taip pat galima debetinėmis ir kreditinėmis mokėjimo kortelėmis, tačiau toks mokėjimas bus įskaitytas tik tuo atveju, jei registruoto vartotojo tapatybė buvo patvirtinta.

Užsakovas turi asmeniškai atlikti mokėjimą ne vėliau kaip per 3 darbo dienas po užsakymo pateikimo. Tik teisingas mokėjimas laikomas užsakovo valia patvirtintu užsakymu. Jeigu mokėjimas negautas laiku, arba mokėtojas yra kitas asmuo, arba sumokėta kita suma, arba mokėjimo paskirtyje nenurodyta visa būtina informacija ar yra klaidų, užsakymas nevykdomas ir IPC informacinėje sistemoje anuliuojamas. Visais šiais atvejais IPC pirmiausia susisiekia su klientu ir išsiaiškina aplinkybes, prieš anuliuojant užsakymą.

Jeigu mokėtojas yra kitas asmuo, KTU Interneto paslaugų centrui reikia pateikti prašymą dėl mokėjimo įskaitymo. Situacijos neišsprendus ar nepavykus susisiekti su užsakovu, užsakymas IPC informacinėje sistemoje yra anuliuojamas.

Domains.lt yra akredituotas registratorius, veikiantis .lt, .eu, .info, .com, .org, .net aukščiausio lygio domenuose
Akredituotas paslaugų teikėjas .lt
Akredituotas paslaugų teikėjas .eu
Akredituotas paslaugų teikėjas ICANN