hero_inner_logo

Kaip pakeisti aptarnaujantį paslaugų teikėją?

Norint perkelti savo .lt domeną į domains.lt, pirmiausia turite aktyvuoti prisijungimą prie domeno turėtojo paskyros https://registrant.domreg.lt/rngen .lt domeno administratoriaus interneto svetainėje.

Aktyvavę galėsite inicijuoti paslaugų teikėjo keitimą, naujuoju paslaugų teikėju nurodydami Kauno technologijos universitetą.

Paskyros aktyvavimui naudojamas .lt domeno turėtojo ID ir su domenu susietas el.pašto adresas. Dėl domeno turėtojo ID ir el. pašto keitimo reikia kreiptis į domeną aptarnaujantį paslaugų teikėją, kurį patikrinti galite http://whois.domreg.lt/

Inicijavus paslaugų teikėjo keitimą, domains.lt sistemoje reikia prisijungti savo paskyros arba užregistruoti naują paskyrą, jei jos dar neturite.

Prisijungus ir pasirinkus meniu “Paslaugų teikėjo keitimas”, užpildykite užsakymą, nurodydami domeno vardą, DNS serverius (juos rekomenduojame nurodyti, kad dėl keitimo procedūros nesutriktų domeno veikimas).

Paslaugų teikėjo keitimas .lt domenui yra nemokamas, užsakymas įvykdomas, jį gavus.

Perkėlus domeną į domains.lt sistemą, bet kada galėsite nurodyti norimus vardų serverius ar naudoti Domreg DNS serverius bei zonos įrašus valdyti savo paskyroje.

Informaciją apie .lt domeno paslaugų teikėjo keitimą rasite čia: https://www.domreg.lt/duk/domenu-turetojams/kaip-pakeisti-aptarnaujanti-paslaugu-teikeja/ Norint perkelti savo .eu domeną į domains.lt, pirmiausia reikia kreiptis į domeną aptarnaujantį paslaugų teikėją, kurį patikrinti galite https://whois.eurid.eu/lt/ ir sužinoti domeno autorizacijos (prieigos) kodą.

Jį sužinojus, domains.lt sistemoje reikia prisijungti prie savo paskyros arba užregistruoti naują paskyrą, jei jos dar neturite.

Prisijungus ir pasirinkus meniu “Paslaugų teikėjo keitimas”, užpildykite užsakymą, nurodydami domeno vardą, autorizacijos(prieigos) kodą, DNS serverius (juos rekomenduojame nurodyti, kad dėl keitimo procedūros nesutriktų domeno veikimas).

Paslaugų teikėjo keitimas .eu domenui yra mokamas, užsakymas įvykdomas, jį apmokėjus.

Perkėlus domeną į domains.lt sistemą, bet kada galėsite nurodyti norimus vardų serverius ar naudoti Domreg DNS serverius bei zonos įrašus valdyti savo paskyroje.

Norint perkelti savo .com., .info., .net, .org domeną į domains.lt, pirmiausia reikia kreiptis į domeną aptarnaujantį paslaugų teikėją, kurį nustatyti galite atitinkamo registro WHOIS duomenų bazėje:

.com ir .net – https://webwhois.verisign.com/
.org – https://thenew.org/get/find-my-org/whois/
.info – https://info.info/whois/

Domeną aptarnaujantis paslaugų teikėjas privalo suteikti domeno autorizacijos (prieigos) kodą. Jį sužinojus, domains.lt savitarnoje reikia prisijungti savo paskyros arba užregistruoti naują paskyrą, jei jos dar neturite.

Prisijungus ir pasirinkus meniu „Paslaugų teikėjo keitimas", užpildykite užsakymą, nurodydami domeno vardą, autorizacijos(prieigos) kodą, DNS serverius (juos rekomenduojame nurodyti, kad dėl keitimo procedūros nesutriktų domeno veikimas).

Paslaugų teikėjo keitimas .com., .info., .net, .org domenui yra mokamas, užsakymas pradedamas vykdyti, jį apmokėjus, ir įvykdomas per 5 dienas.

Perkėlus domeną į domains.lt sistemą, bet kada galėsite nurodyti norimus vardų serverius ar naudoti Domreg DNS serverius bei zonos įrašus valdyti savo paskyroje.

Norint iškelti savo domeną iš domains.lt pas kitą paslaugų teikėją, turite prisijungti prie savo paskyros, pasirinkti meniu „Inicijuoti paslaugų teikėjo keitimą“ ir vadovaujantis ten pateikta informacija, atlikti nurodytus veiksmus. Perkelti domeną pas kitą paslaugų teikėją galima:

.lt aukščiausio lygio domene – tik po domeno vardo registravimo;
.com ir .net aukščiausio lygio domenuose – praėjus 60 dienų po domeno įkūrimo.

Akredituotas paslaugų teikėjas .lt
Akredituotas paslaugų teikėjas .eu
Akredituotas paslaugų teikėjas ICANN