hero_inner_logo

Kokie naudojami vartotojų autentifikavimo būdai?

Prisijungimui prie paskyros yra naudojamas prisijungimo vardas ir slaptažodis. Pageidaujant padidinti prisijungimo prie savo paskyros domains.lt saugumą, rekomenduojama tam aktyvuoti dviejų veiksnių autentifikaciją.

Įjungti ar išjungti antro veiksnio autentifikaciją galima prisijungus su savo paskyra ir pasirinkus meniu „Duomenų keitimas“ esančią nuorodą „Dviejų veiksnių autentifikacija“. Antro veiksnio autentifikavimui turite turėti savo išmaniajame telefone įsidiegę programėlę, gebančią generuoti nuo laiko priklausančius vienkartinius slaptažodžius (TOTP): „Google Authenticator“, „FreeOTP Authenticator“ ar kitą. Programėlėje pasirinkus pridėti naują vienkartinių slaptažodžių generavimą (TOTP kodą), jį įkelti į savo telefono programėlę galėsite nuskenavę interneto svetainėje matomą QR kodą. Sėkmingai įkėlus į išmanųjį telefoną prisijungimui prie domains.lt skirtą vienkartinį slaptažodžių generavimą, tinklapyje „varnele“ patvirtinkite TOTP kodo išsaugojimą ir paspauskite mygtuką „Įjungti“.

Įjungus antro veiksnio autentifikavimą, sekančio prisijungimo prie savo paskyros domains.lt metu įvedus prisijungimo vardą ir slaptažodį papildomai bus prašoma įvesti TOTP kodą, kurį jums rodys jūsų išmaniajame telefone įdiegta programėlė, į kurią įkėlėte vienkartinių slaptažodžių generavimą.

Išjungti antro veiksnio autentifikavimą galima prisijungus su savo paskyra ir pasirinkus meniu „Duomenų keitimas“ esančią nuorodą „Dviejų veiksnių autentifikacija“. Išjungimą reikia patvirtinti „varnele“ ir paspaudžiant mygtuką „Išjungti“.

Apie tai, kodėl svarbu neatskleisti tretiesiems asmenims prisijungimo vardo, slaptažodžio ir kitų duomenų, plačiau čia: https://domains.lt/duk/domenu-turetojams/kodel-svarbu-neatskleisti-tretiesiems-asmenims-prisijungimo-vardo-slaptazodzio-ir-kitu-duomenu/

Domains.lt yra akredituotas registratorius, veikiantis .lt, .eu, .info, .com, .org, .net aukščiausio lygio domenuose
Akredituotas paslaugų teikėjas .lt
Akredituotas paslaugų teikėjas .eu
Akredituotas paslaugų teikėjas ICANN